Zmiana adresu domeny 

Nasz amerykański licencjodawca zmienił nazwę domeny. Obecnie adres pisma w USA to fandsf.com. W związku z tym, zmiany dotyczyć będą również polskiej edycji F&SF. W sieci od teraz znaleźć nas można pod adresem fandsf.pl. Proszę zwrócić szczególną uwagę, że zmianie ulegają również wszystkie adresy redakcyjne. Za wszelkie niedogodności i utrudnienia – najmocniej przepraszamy.

 

Jeffrey Ford niebawem w Polsce!

Niebawem, bo już 25 lutego tego roku, będziemy gościć w Polsce Jeffrey’a Ford’a. Przy tej okazji weźmie on udział w promocji pierwszego numeru F&SF. O godzinie i miejscu wydarzenia będziemy jeszcze informować. Śledźcie nas na bieżąco!

 

Uruchomienie strony internetowej

Z dniem dzisiejszym rusza nasza oficjalna strona internetowa. Do Waszej dyspozycji jesteśmy od wczoraj dostępni również na portalu Facebook i na Twitterze. Oczywiście z każdym z nas możecie kontaktować się w dalszym ciągu na GaduGadu i Skype w trakcie trwania naszych dyżurów redakcyjnych. Jeśli tylko będziecie mieli do nas jakieś pytanie – piszcie śmiało – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

Spotkanie z cyklu “Transgresje fantastyki: nowe mapy wyobraźni”

Mamy zaszczyt zaprosić Was na drugie spotkanie pod patronatem F&SF z cyklu “Transgresje fantastyki: nowe mapy wyobraźni” pt. “Steampunk – od źródeł przez ruch do estetyki”. Spotkanie odbędzie się już 18 marca o godz. 18.00 w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w sali Kino/Audytorium. Prowadzącymi spotkanie będą Paweł Matuszek oraz Konrad Wasilewski. Gościem specjalnym będzie Maciej Parowski – ceniony pisarz i redaktor. Serdecznie zapraszamy.

 

Newsweek 

Mamy przyjemność ogłosić, że dzisiaj w internetowym wydaniu Newsweeka możecie przeczytać ciekawy artykuł o F&SF. Jest nam niezmiernie miło i z radością zachęcamy do czytania.